Održani 25. po redu Božićni turnir i Trofej Mladosti

16.01.2024.

Za kraj godine, mačisti svih uzrasta sudjelovali su na tradicionalnom Trofeju Mladosti i Božićnom turniru, a pridružili su im se i sportaši iz susjednih zemalja.Čestitamo svima koji su sudjelovali, a ponajviše sportašima koji su se popeli na postolje na 25. izdanju ovog mač natjecanja! Popis osvajača medalja donosimo u nastavku:

Trofej Mladosti

U9 Mix (dječaci i djevojčice do 9 godina)
1. Artur Mijatović (MK Špada)
2. Eva Matijević (MK Osijek)
3. Frida Eberhard (MK Osijek)
3. Paulina Kuntić (HAMK Mladost)

Dječaci do 11 godina (U11)
1. Roko Dević (MK Špada)
2. Erik Erdeš (MK Osijek)

Djevojčice do 11 godina (U11)
1. Valerija Mijatović (MK Špada)
2. Tara Hodžić (MK Špada)
3. Margareta Novina (MK Mušketiri)
3. Mia Boban (MK Zagreb)

Dječaci do 13 godina (U13)
1. David Paulin (SK Ljubljana – Slovenija)
2. Gabriel Sirca (SK Izola – Slovenija)
3. Bartol Šourek (MK Split)
3. Baltazar Matijević (MK Osijek)

Djevojčice do 13 godina (U13)
1. Ela Jeza Hasanagić (SK Ljubljana – Slovenija)
2. Tia Karabašić (MK Špada)
3. Nika Lesko (MK Osijek)
3. Mirna Čehrman (SK Ljubljana – Slovenija)

Mlađi kadeti (U15)
1. Juraj Trninić (MK Mušketiri)
2. Alexander Hajdin (SK Izola – Slovenija)
3. Matija Bralo (MK Split)
3. Luka Paljuh (MK Špada)

Mlađe kadetkinje (U15)
1. Magdalena Ćika (MK Omladinac – Srbija)
2. Vita Jović (MK Osijek)
3. Cvita Pulić (MK Inter)
3. Evelin Erdeš (MK Osijek)

Kadeti (U17)
1. Nikita Averyanov (SD Koper – Slovenija)
2. Jurij Beber (SK Ljubljana – Slovenija)
3. Luka Ćosić (MK Inter)
3. Ivan Rimac (MK Osijek)

Kadetkinje (U17)
1. Magdalena Ćika (MK Omladinac – Srbija)
2. Lia Calcina (SK Izola – Slovenija)
3. Isidora Doroški (MK Omladinac – Srbija)
3. Lena Marija Poljak (MK Inter)

 

Božićni turnir

Mač juniori
1. Marko Šimunković (HAMK Mladost)
2. Karlo Šourek (MK Split)
3. Tvrtko Flegar (HAMK Mladost)
3. David Mahne (MK Špada)

Mač juniorke
1. Lia Calcina (SK Izola – Slovenija)
2. Lara Mikelić (MK Split)
3. Teodora Pomorišac (MK Omladinac – Srbija)
3. Isidora Doroški (MK Omladinac – Srbija)

Mač mlađi seniori (U23)
1. Marko Šimunković (HAMK Mladost)
2. Leon Svit Černjak (SK Ljubljana – Slovenija)
3. Fran Sinovčić (MK Inter)
3. Alexander Hajdin (SK Izola – Slovenija)

Mač mlađe seniorke (U23)
1. Teodora Pomorišac (MK Omladinac – Srbija)
2. Lara Delić (MK Split)
3. Magdalena Ćika (MK Omladinac – Srbija)
3. Lia Calcina (MK Izola – Slovenija)

Mač seniori
1. Leon Svit Černjak (SK Ljubljana – Slovenija)
2. Maurizio Bogović (MK Zagreb)
3. Filip Horvat (HAMK Mladost)
3. Timon Grubar (SS Tabor – Slovenija)

Mač seniorke
1. Jana Kuna (MK Zagreb)
2. Andrea Majdandžić (HAMK Mladost)
3. Ana Galić (MK Split)
3. Lia Calcina (SK Izola – Slovenija)

Sponzori

Dolazeća natjecanja