Održan 25. Rapir Kup

16.03.2023.

U zagrebačkoj Osnovnoj školi Kajzerica održan je 25. po redu Rapir Kup, koji je već tradicionalno okupio najbolje floretaše i floretašice u mlađim kategorijama iz Hrvatske, ali i šire. Sportaši su se natjecali u svim kategorijama od U-9 do juniora, a uz naše predstavnike nastupili su i oni iz Slovenije, Mađarske, Cipra, Švedske, Italije, Turske, Katra, Gruzije, Srbije i mnogih drugih zemalja.

Medalje su osvojili:

Dječaci i djevojčice mix U-9
1. Milan Ivacs (Švedska)
2. Marina Makušan (Srbija)
3. Andro Ambruš Maršić (Hrvatska – Rapir)
3. Malena Matlak (Srbija)

Dječaci U-11
1. Tiziano Sartogo (Italija)
2. Lovro Munić (Hrvatska – Dubrava)
3. Ante Sakić (Hrvatska – Inter)
3. Maksim Škoić (Hrvatska – Dubrava)

Djevojčice U-11
1. Laura Reis Vladić (Hrvatska – ZŠM)
2. Iris Palijan (Hrvatska – Dubrava)
3. Beatrice Yu (Italija)
3. Kaja Nikolić (Hrvatska – Dubrava)

Dječaci U-13
1. Ludovico Galdiolo (Italija)
2. Adham Eldeeb (Katar)
3. Jonathan Kong (Švedska)
3. Leonardo Scarpa (Italija)

Djevojčice U-13
1. Sara Rizzato (Italija)
2. Matilde Pirola (Italija)
3. Ada Speziani (Italija)
3. Anet Ravlić (Hrvatska – Rapir)

Mlađi kadeti (U14)
1. Roberto Mathias Cazzani (Italija)
2. Zeno Codognato Perissinotto (Italija)
3. Balazs Banhidi (Mađarska)
3. Marco Bertossi (Italija)

Mlađe kadetkinje (U14)
1. Fiona Grosz (Mađarska)
2. Elizaveta Kopyltsova (Cipar)
3. Elif Ada Yildiz (Turska)
3. Eszter Zsigmond (Mađarska)

Dječaci U-15
1. Adham Eldeeb (Katar)
2. Ferenc Szabo (Mašarska)
3. Balazs Szaszak (Mađarska)
3. Roko Ambruš Maršić (Hrvatska – Rapir)

Djevojčice U-15
1. Elizaveta Kopyltsova (Cipar)
2. Mila Zorić (Srbija)
3. Vana Nikolić (Srbija)
3. Anna Kozari (Mađarska)

Kadeti (U17)
1. Roland Grosz (Mađarska)
2. Mark Poprask (Slovenija)
3. Andras Kerekes (Mađarska)
3. Ferenc Szabo (Mađarska)

Kadetkinje (U17)
1. Elizaveta Kopyltsova (Cipar)
2. Katja Trcin (Hrvatska – Dubrava)
3. Lorena Požgajćić (Hrvatska – Dubrava)
3. Mila Zorić (Srbija)

Juniori (U21)
1. Roland Grosz (Mađarska)
2. Lovro Prosoli (Hrvatska – Dubrava)
3. Vigo Lašič (Hrvatska – Rapir)
3. Damjan Vlašić (Hrvatska – Dubrava)

Juniorke (U21)
1. Dorja Blažić (Hrvatska – Rapir)
2. Katja Trcin (Hrvatska – Dubrava)
3. Lorena Požgajčić (Hrvatska – Dubrava)
3. Tia Sakač (Hrvatska – Dubrava)

Mlađi kadeti ekipno (U14)
1. Italy Mix (Cazzani, Rizzato, Spiller)
2. En Garde (Ahrling, Areteg, Balogh, Hellstadius)
3. Ita Geo (Agonese, Kipiani, Scarpa)

Mlađe kadetkinje ekipno (U14)
1. Mix Cyp Geo (Garanina, Jincharadze, Kopyltsova, Turmanidze)
2. City Fencing (Kolbert, Kozari, Zsigmond)
3. Italy Mix (Cunego, Pirola, Rizzato)

Kadeti ekipno (U17)
1. City Fencing (Csernus, Nagy, Wurm)
2. Karlovac (Adam, Božić, Bublić, Kruhek)
3. Inter (Andabaka, Feketić, Krešić, Vračić)

Kadetkinje ekipno (U17)
1. Mix Cyp Geo (Jincharadze, Kopyltsova, Turmanidze)
2. City Fencing (Kolbert, Kozari, Zsigmond)
3. Dubrava 1 (Požgajčić, Trcin, Suvaljko)

Čestitke Rapiru na još jednom odlično organiziranom natjecanju!

Sponzori

Dolazeća natjecanja