• En Garde

    “Bolje je precijeniti protivnika nego ga podcijeniti.”

  • Discipline

    Mač
    Sablja
    Floret

  • Mačevanje

    Vještina
    Vojna tradicija
    Šport

Reprezentativci

 

Reprezentativci Hrvatskog mačevalačkog saveza za sezonu 2018./2019.
 ime i prezime  klub, grad disciplina  kategorija profil
       SENIORI
       A reprezentacija     
Zoe Marie BALDO MK ŠPADA, Poreč sablja seniorke EFC

FIE

Josip BRAJDIĆ MK ŠPADA, Poreč sablja seniori EFC

FIE

Federico De ROBBIO MK ŠPADA, Poreč sablja seniori EFC

FIE

Francesco De ROBBIO MK ŠPADA, Poreč sablja seniori EFC

FIE

Petar FILEŠ MK Dubrava, Zagreb floret seniori EFC

FIE

Antonio GOJAK MK KARLOVAC, Karlovac floret seniori EFC

FIE

Paula JUKIĆ  MK SPLIT, Split mač seniorke EFC

FIE

Ivan KOMŠIĆ MK ZŠM, Zagreb floret seniori EFC

FIE

 
       B reprezentacija
Marcela DAJČIĆ MK RAPIR, Zagreb floret seniorke EFC

FIE

Eric DINKOVIĆ MK ZŠM, Zagreb floret seniori EFC

FIE

Damjan GOTAL MK INTER, Zagreb sablja seniori EFC

FIE

Filip HORVAT HAMK MLADOST, Zagreb mač seniori EFC

FIE

Ivan LOVRIĆ MK SPLIT, Split mač seniori EFC

FIE

Rozalija MAJDENIĆ MK ŠPADA, Poreč sablja seniorke EFC

FIE

Ana MESIĆ HAMK MLADOST, Zagreb mač seniorke EFC

FIE

Lara PETKOVIĆ HAMK MLADOST, Zagreb mač seniorke EFC

FIE

Petar POŽARIĆ MK ŠPADA, Poreč sablja seniori EFC

FIE

Maia RATHWELL MK INTER, Zagreb sablja seniorke EFC

FIE

  Dino ŠOUREK MK SPLIT, Split mač seniori EFC

FIE

       JUNIORI     
       A reprezentacija
Zoe Marie BALDO MK ŠPADA, Poreč sablja juniorke EFC

FIE

Dorja BLAŽIĆ MK RAPIR, Zagreb mač juniorke EFC

FIE

Antonio GOJAK MK KARLOVAC, Karlovac floret juniori EFC

FIE

Andrea MAJDANDŽIĆ HAMK MLADOST, Zagreb mač juniorke EFC

FIE

Leo SMREKAR MK RAPIR, Zagreb floret juniori EFC

FIE 

Jakov ŠOLA MK SPLIT, Split mač juniori EFC

FIE

 
       B reprezentacija
Grgur DUJMOVIĆ  MK RAPIR, Zagreb floret juniori EFC

FIE

Lucija GNJIDIĆ HAMK Mladost, Zagreb mač juniorke EFC

FIE

Damjan GOTAL MK INTER, Zagreb sablja juniori EFC

FIE

Jana KUNA HAMK MLADOST, Zagreb mač juniorke EFC

FIE

Leo LI MK VMD, Zagreb floret  juniori EFC

FIE

Helena LUŠIĆ MK Dmitar Zvonimir, Osijek mač juniorke EFC

FIE

 Vedran MARKOTA HAMK MLADOST, Zagreb mač juniori EFC

FIE

Anton MRAVUNAC MK KARLOVAC, Karlovac floret juniori EFC

FIE

Martin VUČEMIL PRELOVŠEK MK LOKOMOTIVA, Zagreb mač juniori EFC

FIE

Viktorija VUČKOVIĆ SOKOVIĆ HAMK MLADOST, Zagreb mač juniorke EFC

FIE

  
       KADETI     
       A reprezentacija      
Dorja BLAŽIĆ MK RAPIR, Zagreb floret kadetkinje EFC

FIE

Lara DELIĆ MK SPLIT, Split mač kadetkinje EFC

FIE

Ana GALIĆ MK SPLIT, Split mač kadetkinje EFC

FIE

Janko LESKOVAC MK MUŠKETIRI, Zagreb floret kadeti EFC

FIE

Noa NIKOLIĆ MK ZŠM, Zagreb floret kadeti EFC

FIE

Borna ŠPOLJAR MK ZŠM, Zagreb floret kadeti EFC

FIE

       B reprezentacija
Juraj DABIĆ MK LOKOMOTIVA, Zagreb floret kadeti EFC

FIE

Toni DESPALATOVIĆ MK RAPIR, Zagreb floret kadeti EFC

FIE

Lara FABAC MK KARLOVAC, Karlovac floret kadetkinje EFC

FIE

Luka GNJIDIĆ HAMK MLADOST, Zagreb mač kadeti EFC

FIE

Jelena JOLIĆ HAMK MLADOST, Zagreb mač kadetkinje EFC

FIE

Ivor KRALIK MK VMD, Zagreb floret kadeti EFC

FIE

Marta KOLARIĆ MK ZŠM, Zagreb floret kadetkinje EFC

FIE

Patrik KUNŠTIĆ MK VMD, Zagreb floret kadeti EFC

FIE

Vigo LAŠIĆ MK DUBRAVA, Zagreb floret kadeti EFC

FIE

Janko LESKOVAC MK MUŠKETIRI, Zagreb mač

sablja

kadeti EFC

FIE

Šime LUČIN MK VMD, Zagreb floret kadeti EFC

FIE

Jakov PLEŠE HAMK MLADOST, Zagreb mač kadeti EFC

FIE

Lovro PROSOLI MK DUBRAVA, Zagreb floret kadeti EFC

FIE

Barbara RISMONDO MK ZŠM, Zagreb  floret kadetkinje EFC

FIE

Tia SAKAČ MK ZŠM, Zagreb  floret kadetkinje EFC

FIE

Marko ŠIMUNKOVIĆ HAMK MLADOST, Zagreb mač kadeti EFC

FIE

Lara ŠPOLJAR MK ZŠM, Zagreb  floret kadetkinje EFC

FIE

Andrea VUKOJEVIĆ MK SPLIT, Split mač kadetkinje EFC

FIE