• En Garde

    “Bolje je precijeniti protivnika nego ga podcijeniti.”

  • Discipline

    Mač
    Sablja
    Floret

  • Mačevanje

    Vještina
    Vojna tradicija
    Šport

Jolić 30. na ECC-u u Zrenjaninu

22.10.2018.

Ovog vikenda kadeti i kadetkinje u maču su se natjecale u Zrenjaninu, Srbija, na Europskom kupu i to pojedinačno, u subotu, i ekipno u nedjelju.

U kadetkinjama su se natjecale Iva Banović, Lara Delić, Ana Galić, Jelena Jolić, Maja Majdandžić i Andrea Vukojević, a u kadetima Luka Gnjidić, Jakov Pleše, Luka i Marko Šimunković te Karlo Šourek

U kadetkinjama u kolu su po tri pobjede ostvarile Ana i Jelena, Maja je postigla jednu pobjedu, dok su ostale sportašice ostale bez ostvarene pobjede. U eliminacijski dio natjecanja plasirale su se Ana i Jelena.

Za ulaz u 64 Jelena je pobijedila Japanku Manami Akashi rezultatom 8-6, dok je Ana izgubila od Rumunjke Renate Axinte rezultatom 15-7.

Za ulaz u 32 Jelena je pobijedila Ukrajinku Anastasiju Hluboku rezultatom 15-11, dok je borbu za u 16 izgubila od Ukrajinke Ksenije Makaruschenko rezultatom 15-12.

KONAČNI REZULTATI:
30. Jelena Jolić (Mladost)
67. Ana Galić (Split)
96. Maja Majdandžić (Mladost)
109. Lara Delić (Split)
113. Andrea Vukojević (Split)
114. Iva Banović (Inter)

U kadetima u kolu su po tri pobjede ostvarili Jakov i Luka Š., dok su Luka G., Marko i Karlo ostali bez ostvarene pobjede. U eliminacijski dio natjecanja plasirali su se samo Jakov i Luka Š. koji su odmah eliminirani u borbi za ulaz u 64. Jakov je izgubio od Dmytra Belyayeva rezultatom 15-14, a Luka Š. od Rusa Maksima Nechepurenka rezultatom 15-7.

KONAČNI REZULTATI:
74. Jakov Pleše (Mladost)
75. Luka Šimunković (Mladost)
112. Marko Šimunković (Mladost)
116. Luka Gnjidić (Mladost)
120. Karlo Šourek (Split)

U nedjelju su se Lara Delić, Ana Galić i Andrea Vukojević natjecale u ekipnom dijelu natjecanja kao ekipa CROATIA.

Za u 16 djevojke su izgubile borbu od ekipe Rumunjska 4 rezultatom 45-43

KONAČNI REZULTAT:
20. CROATIA (Lara Delić, Ana Galić i Andrea Vukojević)